Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
07:30
Flow pilates
07:30
08:30
TRX
07:30
08:30
Trener:
Zdenko Bodrožić


TRX
07:30
08:30
Trener:
Zdenko Bodrožić
TRXTest tooltip

07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
Ashtanga
16:15
17:15
Učitelj: Nino Bokan
Ashtanga
16:15
17:15
Učitelj: Nino Bokan
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
Dance Pilates
17:30
18:30
Dance Pilates2x tjedno 340,00kn 3x tjedno 390,00kn

Body Condition
18:00
19:00
Trener:
Emir Garibović
Body ConditionTrening je dinamičan, raznolik i prilagođen svima.
Ashtanga beginner
17:30
18:30
Učitelji: Martina Briški, Nino Bokan

Flow pilates
18:15
19:15
Trener: Iva Zorić Rendulić



Sajkoperformance
19:30
20:30
Trener: Goran Sajko

Total Body
Prijave za grupu su u tijeku.
20:00
21:00
Total BodyTrener: Martina Valjan

Body Condition
18:00
19:00
Trener: Emir Garibović
Body ConditionTrening je dinamičan, raznolik i prilagođen svima.
Ashtanga beginner
17:30
18:30
Učitelji: Martina Briški, Nino Bokan

Flow pilates
18:15
19:15
Trener: Iva Zorić Rendulić



Sajkoperformance
19:30
20:30
Trener: Goran Sajko

Total Body
Prijave za grupu su u tijeku.
20:00
21:00
Total BodyTrener: Martina Valjan
17:45
18:00
Body Condition
18:00
19:00
Trener: Emir Garibović
Body ConditionTrening je dinamičan, raznolik i prilagođen svima.
18:15
18:30
18:45
19:00
Body Condition
19:00
20:00
Body ConditionTrening je dinamičan, raznolik i prilagođen svima.
Body Condition
19:00
20:00
Body ConditionTrening je dinamičan, raznolik i prilagođen svima.
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45

Ponedjeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
07:30
TRX
07:30
08:30
Trener:
Zdenko Bodrožić
TRX
07:30
08:30
Trener:
Zdenko Bodrožić
TRXTest tooltip
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
Body Condition
18:00
19:00
Trener:
Emir Garibović
Body ConditionTrening je dinamičan, raznolik i prilagođen svima.
Body Condition
18:00
19:00
Trener: Emir Garibović
Body ConditionTrening je dinamičan, raznolik i prilagođen svima.
Body Condition
18:00
19:00
Trener: Emir Garibović
Body ConditionTrening je dinamičan, raznolik i prilagođen svima.
18:15
18:30
18:45
19:00
Body Condition
19:00
20:00
Body ConditionTrening je dinamičan, raznolik i prilagođen svima.
Body Condition
19:00
20:00
Body ConditionTrening je dinamičan, raznolik i prilagođen svima.
19:15
19:30
Sajkoperformance
19:30
20:30
Trener: Goran Sajko

Total Body
Prijave za grupu su u tijeku.
20:00
21:00
Total BodyTrener: Martina Valjan
Sajkoperformance
19:30
20:30
Trener: Goran Sajko

Total Body
Prijave za grupu su u tijeku.
20:00
21:00
Total BodyTrener: Martina Valjan
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45

Ponedjeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
07:30
Flow pilates
07:30
08:30
Flow pilates
07:30
08:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
Dance Pilates
17:30
18:30
Dance Pilates2x tjedno 340,00kn 3x tjedno 390,00kn
Dance Pilates
17:30
18:30
17:45
18:00
18:15
Flow pilates
18:15
19:15
Trener: Iva Zorić Rendulić
Flow pilates
18:15
19:15
Trener: Iva Zorić Rendulić
18:30
18:45
19:00
19:15
Flow pilates
19:15
20:15
Flow pilates
19:15
20:15
19:30
19:45
20:00

Ponedjeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
07:30
Yin-Yang Yoga
07:30
08:30
Yin-Yang Yoga
07:30
08:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
Ashtanga
16:15
17:15
Učitelj: Nino Bokan
Ashtanga
16:15
17:15
Učitelj: Nino Bokan
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
Ashtanga beginner
17:30
18:30
Učitelji: Martina Briški, Nino Bokan
Ashtanga beginner
17:30
18:30
Učitelji: Martina Briški, Nino Bokan
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

No events available!